המלצות

מריאן שטינמץ כלים להצלחה באנגלית
גלית אובר היא סטייליסטית "קליברית" אמיתית!  אין דברים כאלה!!!היא פקחה לי את העיניים לשפע שילובים של בגדים התלויים זמן רב בארון ללא שימוש.גלית גם הסבירה לי לגבי שילובי צבעים מעניינים שלא העליתי על הדעת והדמיון.מדדתי בגדים ששכחתי מקיומם, "דגמנתי" אותם והצטלמתי בהם.גלית אובר הצליחה להוציא אותי מאזור הנוחות (השמרנות), הורתה לי מה למסור לחנות "יד שניה" וייעצה לי לגבי רכישת פריטי לבוש בסיסיים שחובה שיהיו לכל אשת עסקים שמכבדת את עצמה.כאמור, כל התהליך לווה בצילומי סטילס של הדוגמנית (אני!) שנשלחו לי למשמורת בוואטסאפ ע"י גלית.ובסוף גלית המדהימה והבלתי נלאית סידרה לי את הבגדים בארון בסדר מופתי!מה אתן אומרות?! נכון שהיא נהדרת?!

דליה בורק "החצר הפנימית" - משפחה
חוויה ומתנה - שניים באחד !ממליצה מכל הלב לכל מי שרוצה לפרגן לעצמו, אם אתם בין אלה (כמוני)יודעים לזרוק את המיותר, ולהשאיר בארון את המתאים והנכון, גלית היא האדם הנכון שעוזרת בנועם  ובמקצועיות להשיג את המטרה.מתאים תמיד ובמיוחד לפני פסח. תודה על ההזדמנות

מיכל עובדיה להשמיע כדי להשפיע
אני רוצה להודות לך על סדנת סטיילינג מקצועית שהעברת לנו. פתחת לנו צוהר לעולם הזה- סטיילינג. כל אחת מאיתנו הבינה אייזה מבנה גוף יש לה, ומה מתאים לכל מבנה, נתת לנו טיפים לשילובי צבעים, הראית לנו דוגמאות מוחשיות מלבוש של סלבריטאים.... ואוו, כמה שהלבוש משפיע על מה שאנחנו משדרים!תודה רבה לך על מקצועיות, על הכלים שנתת והתשוקה שיש לך למקצוע!

איריס כהן קוסמטיקה פרא רפואית
השתתפתי בסדנה שהנחית בנושא סטיילינג אישי והלבשה תחתונה. נהניתי מכל רגע ורגע ולמדתי רבות! אין ספק שהלבשה תחתונה היא המפתח להופעה נכונה ומחמיאה .המצגת וההנחיה היו מעולות . נתת שפע של דוגמאות, פתרונות פשוטים וטיפים להלבשה נכונה ותומכת לפי מבנה הגוף והפרופורציה. דברת בגובה העיניים ואף הוספת עניין בסיפורים מחייך האישיים. אין ספק שאת אוהבת ומאוהבת במקצוע ומעודכנת עד לפרטי פרטים .האנרגיות שלך מדהימות וכל מי שתשכור את שירותייך תצא נשכרת כפל וכפליים. יישר כח על פועלך יקירה !! ממליצה בחום

טליה המאירי ישי אימון אישי NLP ADHD
תודה לך גלית על הרצאה מאלפת על לבוש תחתון מה נכון ומה מועיל ואיך לשפר את החזות כך שניראה טוב יותר ואף גימיקים שיכולים לעזור מבלי שנשקיע הון עתק.ההרצאה הועברה במקצועיות. ניכר שיש לך ידע רב ואת יכולה להתאים עצמך לכל אישה ולכל צורך.דברת על הקודים ללבוש העסקי ובהחלט קיבלנו טיפים מה מקובל אפילו בעולם ולא רק בישראל.הבאת ביגוד תחתון להמחשה.פשוט הייתי מרותקת והצלחת לסקרן אותי ואפילו בקשתי שתביאי מס' ג'מיקים למכירה בביז.תודה על הרצאה מקצועית ותורמת.

ד"ר יעל במברגר
הגעת אלי לסידור מלתחה בעקבות הצורך שלי לעשות שינוי במראה, ולצאת מהקבעון שהרגשתי שנכנסתי אליו בנושא הלבוש. נתת לי על הראש, כמו שהייתי צריכה.לימדת אותי להדגיש "מתנות" טבעיות, ולעשות שילובים חדשים ומעניינים בתוך המלתחה שלי. נתת לי קווים מנחים לקניות עתידיות, כולל רשימת בגדים ואקססוריז שהם בגדר MUST עבורי.כבר מיישמת! איזה כייף!!!

שלהבת שגב קוסמטיקאית פרא רפואית
אוי גלית גלית!!!! איזה אנרגיות!!! איזה קסם!!! איזה מסע חוויתי זה היה!!! ממש תענוג!!!הגעת אליי הביתה והתחלת בסידור ומיון הבגדים בארון שלי, מצאת לנכון להשתמש בבגדים שאני רציתי לזרוק ואת מצאת בהם שימוש בשילובים מקוריים, העפת 2 שקיות גדולות של בגדים שעבר זמנם ולא מחמיאים לי ובסוף סידרת על קולבים את הסטים הנכונים עם האקססוריז המתאימים בתוך הארון חזרה. בפגישה הנוספת שלנו יצאנו לשופינג.... זה היה מסע שלא ישכח! מה לא קנינו שם?!?! איזה מזל שהיו מבצעי סוף עונה...גלית יצאתי מאושרת ומועשרת בבגדים מדהימים שאת התאמת לי בקפידה, הפכת את כל החנות :)אז המון תודה אלופה שכמוך!!! אוהבת ומעריכה מאוד,

יהודית רון - מאמנת אישית לתזונה
הגעתי לסדנת הלבשה תחתונה כשאני בטוחה שאין לי כבר שום דבר לחדש!כך חשבתי... אבל מסתבר שאת גלית הרעפת עלינו שפע של ידע בתחום, הראית לנו חידושים מעניינים ופרקטיים, שמשדרגים את ההלבשה התחתונה!הטיפים שלך חשובים והעשירו אותי מאד!!!תודה רבה לך על כל המידע והטיפים! שמחה שהגעתי לסדנה שלך!יש הרבה מה ללמוד ממך!!ממליצה בחום!!!

קדמה קרן -juice plus
תודה לך גלית על כי הגעת אלי לבוקר כייפי ויעיל...ביותר...-על כי הראית הדרכת והסברת מה מתאים לי יותר...ומה משתלב עם מה נכון יותר. על כי הראית לי איך לסדר את הארון כך שהכל יהיה מוכן ויחסוך התלבטויות...-ועל כי בלכתך...השארת לי ערימה של בגדים אותם אמסורובכך התפנה מקום רב בארון...היה זה בוקר יעיל, מלמד ומהנה ביותר.ממליצה....

הודית פולק-להצלחה בעסק ובקריירה
הפניתי את גלית למתן הרצאה על סטיילינג לקבוצת נשים שגם אני הייתי בה .גלית העברת מפגש מעניין מדליק בקלילות ובהומור , עם עצות ורעיונות שלא הכרנו, עזרת לנו לאפיין את גופינו וונתת המון כלים להתאמה עבור כל אחת, התייחסת לכל אחת בנעימות ורגישות. הדגמת החומרים עזה לכל אחת מאיתנו להיתרם מהמפגש .שמחתי לראות את הנחייתך הנהדרת ואני ממליצה בכל פה להיעזר בעצותייך והנחייתך בכדי לשפר את המראה ולהנות ממפגש כייפי מעשיר ומועיל.

שירה וייס - מצלמת מהבטן
מספיק להסתכל על גלית כדי להבין שיש המון מה ללמוד ממנה על סטייל וסטיילינג אז כשקיבלתי הזמנה להרצאה שלה בנושא הלבשה תחתונה לא חשבתי פעמיים לפני שנרשמתי.הגעתי להרצאה עם ציפיות גבוהות וגלית עלתה על כולן! גלית נתנה מהידע שלה בנדיבות, הציגה פתרונות לכל אשה, בכל תלבושת ובכל תקציב.מאז ההרצאה אני משתדלת ליישם וכבר מרגישה טוב יותר בגופי.תודה ענקית לך גלית על הנדיבות, על הידע ועל ההתאמה גם לתקציב שלי!! מתי ההרצאה הבאה?

חלי פודה-מאסטר רייקי סדנאות וטיפולים

השתתפתי בסדנה שהנחית בנושא סטיילינג אישי והלבשה תחתונה. נהניתי מכל רגע ולמדתי רבות!
תודה רבה לך על ההנחיה המעולה, בגובה העיניים ובאופן מקצועי וברור, ועל הידע והטיפים שאת חולקת בנדיבות עם כל המשתתפים.
ממליצה בחום לכל אדם, ולנשים בפרט, להיעזר בשירותייך ואין לי ספק שכל לקוח ייצא נשכר בגינה

נירה פלד בית הספר טוקאייר
אנשים טובים באמצע הדרך,אנשים טובים מאוד" ...(נעמי שמר)
רציתי להגיד לך תודה מעומק הלב, בשמי ובשם כל צוות ביה"ס, על רוח ההתנדבות והנתינה שלך, במפגש מלמד, מעניין ומרתק.היה כיף לקבל יחד איתך את חג החנוכה, בצוותא, עם הרבה רעיונות, טיפים, צבעים, בדים ואקססוריז. היכולת המקצועית שלך באה לידי ביטוי באופן ההגשה של הדברים, ההסברים והמצגת. גלית – את אישה יפה, מבחוץ ומבפנים, ואת היופי הזה העברת אלינו בכמויות. למדנו על עצמנו, גופנו והיכולת שלנו להיראות במיטבנו. המורים הגיעו היום לביה"ס עם אור בעיניים ושמחה בלב תודה על הלמידה, תודה על מי שאת.

ענבל מיוני - ביטוח פנסיוני
גלית היא הסטייליסטית שלי
ואני ממליצה לכל אחד להיפגש איתה!!!היא מקצועית ועם סטייל, הצליחה ללמד אותי להתלבש בסטייל ולשדר את מה שאני רוצה, גלית עברה איתי על ארון הבגדים והנחתה אותי בדיוק מה ללבוש עם מה, איזה בגדים צריך להעביר הלאה כי לא מתאימים לי לסגנון ואיזה בגדים בסיסיים חובה שיהיו לי בארון לשילובים יפים! גלית התאהבתי בך והכנסת לי אנרגיה נהדרת :) כמובן שאני שלחתי אותך לאמא שלי, והיא גם הייתה מרוצה מאוד והרגישה את הערך המוסף שנתת לה, ואת החשק להתלבש יפה כל יום, תודה רבה רבה לך!

Like us on Facebook