גזרונים

יום שני, דצמבר 12, 2016

גיזרונים - החטיף הטרי, הבריא, הטעים, דל הקלוריות, הטוב ביותר הקיים!

גיזרונים – קטגוריה חדשה של חטיפי גזר מוכנים לאכילה,
100% טריים, טעימים, בריאים וגם דלי קלוריות ומפנקים.
אין צורך לשטוף, לקלף או לחתוך - רק לתת ביס ולנשנש.


מי שמכיר אותי האופן אישי יודע שיש לי חולשה לג'ינג'ים מן הסתם גם התחתנתי עם אחד כזה ((-:
אני זוכרת בילדות שאימא הייתה רודפת אחרי עם גזר ואומרת: תאכלי זה בריא לעיניים.
אז זהו זה עוד הרבה מעבר לזה...מאז ומתמיד היה הגזר אחד הירקות האהובים וחלק בלתי נפרד מהתפריט המשפחתי, גם בשל טעמו המתוק, וגם מכיוון שהוא מכיל וויטמינים ומינרלים חיוניים, סיבים תזונתיים, ונוגדי חמצון ומסייע לחיזוק המערכת החיסונית של הגוף.
קיים קשר בין מרכיבי הגזר להסדרת רמת הסוכר בדם, לחיזוק שריר הלב, לשיפור וחיזוק הראייה, להאטת תהליכי הזדקנות (כולל המוח), ולמניעת מחלות שונות.
גיזרונים הם חטיפים דלי קלוריות וארוחת ביניים בריאה ומפנקת המסייעים לשמירה על אורח חיים בריא ומשקל מאוזן.
נשים, גברים וילדים אוהבים לאכול גיזרונים גם בבית (כארוחת ביניים, ארוחת ערב או חטיף בוקר וכמובן לאירוח) וגם מחוצה לו (ברכב, בעבודה, בלימודים).
קטגוריית המוצרים
חטיפוני גזר - קטנים, שובבים וטעימים בצורת גזר קלאסי. רק 38 קלוריות ל- 100 גרם.
מקלוני גזר - שטופים, חתוכים ומוכנים לאכילה. רק 34 קלוריות ל- 100 גרם.

מקלוני גזר צבעוניים - שטופים, חתוכים ומוכנים לאכילה, בשלל צבעים המכילים מרכיבים תזונתיים ייחודיים. רק 34 קלוריות ל- 100 גרם. 
מומחים כבר 70 שנה!
מאחורי גיזרונים עומד שלוחות, קיבוץ וותיק מעמק המעיינות, שנולד יחד עם המדינה. הקיבוץ פועל באינטגרציה מלאה ואחראי לכל השלבים - מהזריעה, הגידול, האיסוף, השטיפה, המיון, אריזה ועד השיווק ללקוח הסופי. המפעל המתקדם נושא תקני איכות בינלאומיים ואישורי כשרות. 
90% מהגזר האיכותי של שלוחות הוא באיכות יצוא, מבוקש בעולם ונמכר לארצות רבות. מכירות שלוחות עומדות על כ- 60,000 טון לשנה, במחזור שנתי של כ- 100,000,000 ₪.
גיזרונים – המותג
צבעי המותג הם שחור וכתום, היוצרים יחד נוכחות חזקה, ניגודיות ובולטות. הכתום הבוהק הוא צבעו האמתי של הגזר, והשחור הוא הלוח עליו כותבים בגיר את מנת היום הטרייה במסעדות ובשווקים.
הגופן שנבחר קליל, כאילו משורבט ביד ומשדר מותג אותנטי בגובה העיניים עם קריצה. המסרים העיקריים נכתבו ואוירו בחזית המוצר. המותג כולו משדר טריות, בריאות, משפחתיות וישראליות.
גיזרונים מספק חוויה כלל חושית מעוררת, החל מהמראה הכתום העז והניחוח הטרי העולה עם פתיחת האריזה, דרך מישוש המוצרים הטריים, הצליל הקראנצ'י של הנגיסה וכמובן הטעם הכובש.  שלכם,
גלית You Might Also Like

0 comments

Like us on Facebook