המשביר – השקה לסניף קריון המחודש

יום ראשון, אוגוסט 21, 2022

הי לכולם, 

בהמשך לשינוי המבורך שהמשביר עובר בשנה האחרונה עם כניסתם של מותגים בינלאומיים נחשבים, גם סניף הקריון של הרשת הותיקה סיים בימים אלה את מתיחת הפנים הנדרשת.
חוויה בינלאומית – זו התחושה שרצו להעביר מיטב המוחות היוצרים עבור הלקוחות. 

הוזמנתי לאירוע הפתיחה של הסניף אשר התקיים ביום ג' האחרון. הייתה שם תחושה של חו"ל הסניף שופץ ושודרג ממש מהייסוד במשך שנתיים  ולאורך כל הזמן הזה היה פתוח ללקוחות.                                        עם לימור גרובר ומירב רום - תמיד כיף לפגוש קולגות 

הבעלים רני שביט סיפר לנו כי סניף זה הוא סניף הדגל של הרשת החנות צומצמה וחודשה אחרי 25 שנה.

למשביר יש כ 240 מותגים בינלאומיים כאשר המותג המוביל הוא KENNETH COLE 

גם עמדה חדשה ומרשימה של מוצרי איפור של איב סאן לורן הזכירה לי את חו"ל  

                                                    רני שביט - הבעלים של המשביר הקונספט שנבחר להוביל את החנות הוא כזה שטרם נראה בישראל ומזכיר ביופיו המרהיב את ה-טיים סקוור של התפוח גדול, ניו יורק המדהימה. החנות שופעת עמדות מותגים כמיטב המסורת של המשביר ומזמינה אתכם הרפתקאה מרגשת של ניחוחות מהפנטים, מוצרי טיפוח וביוטי מהשורה הראשונה ומותגי אופנה וסטייל בתפירה עלית. בין שלל המותגים תוכלו למצוא את איב סאן לורן עם מוצרים חדשים בתחום האיפור והטיפוח, קנת' קול, המותג הניו יורקי הצעיר והשיקי ועד לנקום הצרפתית הפופולרית. מי אמר שרק בתל אביב מדברים אופנה??העיצוב החדשני מכיל אלמנטים המערבים ישן מול חדש, עתיד מול עבר וכך נוצרת חוויה קוסמופוליטית עשירה ולרגע אפשר לטעות ולחשוב שנכנסנו לסניף של מייסיס בניו יורק או אל קורט אינגלז בברצלונה.

משביר
סניף קריון
דרך עכו 192, קריית ביאליקYou Might Also Like

0 comments

Like us on Facebook