OMG אני משקפופרית

יום ראשון, נובמבר 06, 2016

היי אנשים יקרים,

כותבת לכם את הפוסט כשאני כבר משקפופרית. כן, אני משקפופרית.

אחרי תקופה די ארוכה שאני מתכחשת לכך שאני לא רואה טוב גם מרחוק
הגעתי למסקנה שאין ברירה וצריך ללכת לרופא עיניים כדי לשמוע ממנו חד משמעית שאני צריכה להיכנס לאופטימטריסט ולהזמין משקפיים. ))-:

כבר בגיל ארבעים נתבשרתי שהגיל עושה את שלו ואני כבר לא רואה טוב מקרוב. נו מילא, מידי פעם להרכיב את המשקפים כדי לקרוא איזה ספר או מגזין זה לא נורא.

עברו להם מספר שנים ( 7 ליתר דיוק ) ומצאתי את עצמי מרכיבה את משקפי הקריאה יותר ויותר. מול המחשב, העיתון וכמובן הנייד שהוא החבר הטוב ביותר שלי ובלעדיו אני לא זזה מטר.
היה לי זוג אחד במטבח אחד בתיק אחד במשרד ועוד אחד באוטו למקרא שחס וחלילה יצאתי מהבית ולא אוכל לקרוא הודעה שקבלתי בווטאפ.
ולמרות זאת כל היום חיפשתי היכן הנחתי את המשקפיים. אז מה עושים? לקנות סרט לצוואר כמו הזקנות? או את המשקפיים האלה שמונחים על הצוואר שנפתחים לשניים ונצמדים עם מגנט??? 
לא ולא!!!

לאחרונה, גם הכתוביות בטלוויזיה נראו קטנות יותר ויותר והשלטים והתמרורים בנהיגה התחילו להיטשטש אף הן. הבנתי שאני  לא רואה גם מרחוק.משקפים ואני? זה לא ממש הסתדר לי.
זה פשוט לא הולך יחד,מה עושים עם משקפיים כשמזיעים? מה עושים כששותים משהו חם או מבשלים ויש אדים? איך מתאפרים בעיניים? בוודאי לא רואים אם מאפרים אותם,  אני לא אוהבת שיש לי משהו על הפרצוף, אני שונאת את הסימן שהן משאירות על האף ,אני תמיד מגרדת בעיניים, אני אוהבת להחליף ולגוון,  ובכלל... אני לא רוצה להיות משקפופרית!!

אבל רגע,
אני אוהבת להחליף משקפיים. יש לי מגוון רחב של משקפי שמש שצברתי עם הזמן ועכשיו יש לי אקססורייז חדש נוסף שאני יכולה לשחק איתו. זה דווקא יכול לשדרג את המראה ואני אקבל לוק נבון יותר (חחח) וסוף סוף אפסיק לחפש את משקפי הקריאה  ואראה גם מרחוק  חד ונקי.
אז בעצם למה לא?
השתכנעתי!
וכך לפני כחודש, יצאתי לרכוש את הזוג הנחשק.
לאחר התרוצצויות אצל אופטימטריסטים הוחלט שהזוג המתאים לי ביותר הוא דגם.OFFICE במקרה שלי זה משמש אותי כמו מולטיפוקל כי המספרים שלי לא גבוהים במיוחד. לקח לי לא מעט זמן להתרגל למצב החדש שיש צורך לחפש את נקודת המיקוד האפטימלית בהתאם למרחק שאני מסתכלת עליו.ועכשיו איזה דגם לבחור? יש מסגרות מכל הסוגים והמינים מותגים לא מוכרים ועד מותגים כמו ורסאצ'ה, גוצ'י דיור וכד'.
כמובן שלא התפשרתי ובחרתי דולצ'ה גבאנה  (אני מתה עליהם).
מדובר בהוצאה לא קטנה - כמה אלפי שקלים אבל אם כבר נכנעתי אז שיהיה שווה.
בחרתי משקפיים קלות כדי שלא יהיה לי כבד על האף ולא יישאר סימן. כמובן שלקחתי בחשבון את מבנה הפנים שלי בבחירת הדגם. מדדתי אותם עם שיער אסוף עם חצי קוקו ועם פזור בכדי לוודא שהם מחמיאים לי בכל צורה. אחרי שהכל נראה FIX, קניתי.חייבת לציין שאיכות החיים שלי שווה את המאמץ ובסך הכל מדובר בעוד אקססורי שיכול לשדרג ולשפר את המראה. 

כאמור אני משקפופרית חדשה. אשמח לקבל טיפים והמלצות מפשניסטיות שמרכיבות משקפיים לדוג' מה עושים עכשיו עם משקפי שמש? אני כל כך אוהבת משקפי שמש ואני לא אוותר עליהם כל כך מהר....

שלכם תמיד,
גלית 

מוזמנים להכנס  לדף העסקי כאן  לקבלת עדכונים.
וכמובן לעקוב באינסטוש כאן

You Might Also Like

1 comments

 1. שלום
  אני גם התחלתי להרכיב מקרוב, לפני 5 שנים
  וכל בדיקה המספר עלה מקרוב שאני התחלתי גם למרחק
  לקחתי מולטי-פוקלי ומאז לא יכולה להסתדר בלעדיהם

  מקרוב עם מספר מתקרב ל-3 א"א לראות כלום
  וגם מרחוק מספר קרוב ל-1.
  ואז אני לא צריכה להחליף, אמרו לי שבלי המשקפיים גם מרחק ביניים העיניים שלי נראות כבויות

  משקפי שמש קניתי מש עם מספר מולטי שאוכל לראות גם את הוויז

  במילים אחרות המשקפיים הם חלק ממני

  השבמחק

Like us on Facebook